Září 2007

Sk Autonot Jihlava - Miroslav 23.9.2007

24. září 2007 v 8:35 | já |  Zápasy 2007/2008
Ženy
SK Autonot Jihlava - Miroslav 12 : 12 ( 5 : 8 )
Sestava a góly :
brankařka : Lenka
obrana : Šimša, Kohi, Rebeka, Květa
útok : Lucka, Andy (1), Ája (4), Radka (7)
brankařka : Lenka zachytala výborně, zvlášť ve druhé půlce, kdy přestala skákat, fakt super
obrana : Kohi se naučila nebát soupeřek a bojuje o každý míč
když se Květa začala víc lepit na útočnice, byla z toho spousta získaných míčů, bezva
jinak Šimša ani Rebeka nedělaly žádné zbytečné chyby
útok : Lucka je chudák, kterej do toho z nedostatku útočnic spadl rovnou po hlavě. Sice se jí nedařilo střelecky jako na Morendě, ale zase neopakovala chyby z Morendy
Andy a Ája - spousta skvělejch šancí, hezká hra, ale zakončení :o(
Radka - díky, díky, díky, že nám pomohla a doufám, že ji to zase chytne ( a koleno vydrží ) a bude s náma hrát pořád
Andy v obležení
štípe Ájo, co ?
Ája trest
Lucka...........
Radka..............
tímto nám autor snímků Ládin představil celý útok ( po Morendě dostal vynadáno, že nefotil vůbec útok, tak dnes pro změnu nefotil téměř obranu :o)................že by chlap? :o)))))
Kohi a Květa (7)
Kohi, Květa a obávaná Šárka ( 13 )
jupíííííí, i Šimša to zvládla a dovezla nás v pohodě domů
Dovětek :
Co se dělo v ostatních autech nevím, ale já jela se Šimšou a pokud nás ještě někam poveze, jedu rozhodně zase jedině s ní :o)
Takže, já na sedadle smrti, připoutaná, zamčené dveře, aby mi náhodou nevystoupila kabelka. Na zadních sedačkách Lucka a Radka. Hned po nasednutí problém, není do čeho zacvaknout zadní pásy.
Výjezd v pohodě, ani na křižovatce žádný problém. Kousek za Jihlavou na nás troubil kamion, ať jako přidáme nebo uhneme nebo kdoví, vo co mu vlastně šlo. Od ukázek toho, co si o něm myslíme nás odradilo jen to, že byl o dost větší :o)
Šimšu to ovšem přimělo k tomu, že jela téměř ve škarpě, z čehož byl celkem paf Petr, který jel za náma. A taky Radka. Ta zavírala oči a celou cestu jela se staženým.............Lucka celou dobu mlčela, zřejmě se modlila nebo rozjímala o dosavadním životě, kolik si užila a co už zřejmě nestihne :o) Šimša v pohodě sledovala telefon, jestli jí třeba někdo nepíše něco důležitého, což jsme jí nakonec zakázaly.
Jinak cesta v pohodě, před městy na nás kluci čekali, takže jsme se trošku ztratily až před cílem, kdy jsme se Šimšou zíraly na šílenou silnici a Radka zahlédla uzavírku, tak jsme odbočily. Asi po dvou kilometrech jsme se rozhodly vrátit, což byla sranda, protože Šimša fakt super zastavuje. Řeknete jí zastav a ona ujede asi ještě pět kilometrů, než se jí to zdá dobrý místo. To zas šílela Radka, že zajíždíme do škarpy. Fakt legrace.
Pak už jenom menší tradiční bloudění po Miroslavi. Naplánovaly jsme si, že cestou zpět musíme zastavit u pole s dýněma, u ořechové aleje a přejeté lišky / od toho mě nakonec holky odradily, že má jistě blechy a vzteklinu, tak jsem si ji domů nakonec nevzala, škoda /.
Jo, klimošku má Verča oknovou, takže my jsme se vepředu potily a holky vzadu mrzly :o)
Zpátky jednosměrka a Šimša znalá značek odmítla porušit dopravní předpisy, takže jsme projely celou ves.
První zastávka byla dýňové pole. Po silnici valila celkem dost auta, takže jsem si zahrála roli zvracející cestující. Až nic nejelo, pádily jsme na pole. Chtěly jsme s Luckou jen malé, ale pole jsme si vybraly s velkejma. Já jsem našla jednu malou. Rychle dýni pod tričko a hurá k autu.
Pak jsme zastavily u ořechů. Na zemi nebylo nic vidět a že by se mi kvůli tomu chtělo padat ze stromu, tak to ne, takže jsme jely dál. Pak Radka zahlédla poutač na zmrzlinu, tak jsme se rozhodly pro osvěžení. Řekly jsme Šimše, ať zajede jen ke kraji, ale ona ne, dělala borku. Lucka nic nechtěla, tak hlídala auto. Měli tam zákusky, kterým jsme neodolaly, zvláť když nám ještě paní řekla, že zmrzlina není, že je to poutač od léta. Radka si se zákuskem sedla na plot, kde měli malé dýně a nečekaně se jí jedna nalepila na ruku a sundat šla až v autě :o) No a teď zase sranda, Šimša nemohla vyjet, dokonce auto jelo z toho děsného kopce dolů místo nahoru k silnici, takže když si za nás pak stouplo další auto, zavládlo u nás celkem zděšení. Pak to ale zvládla Šimša i auto a s úlevou se svěřila, že se bála, že nevyjede a budeme muset napořád zůstat v té cukrárně :o)
Do Jihlavy už cesta v pohodě, jen malý šum a Ládin jel místo k Rebece, kde jsme na něj čekaly, rovnou na hřiště.
Pan Šimek si může oddechnout, auto je v pořádku.
A také tímto děkuji paní Zvědělíkové, že nám opět půjčila auto.

Soustředění 2007

17. září 2007 v 10:55 | já |  Akce 2007
SOUSTŘEDĚNÍ 2007 - 14.-19.8.
Kvůli špatnému termínu jsme se letos rozhodly soustředit v Jihlavě.
úterý
Sešly jsme se v úterý v 9,00 hod ráno.
Andy s absolutně největší výbavou -taška s peřinama je už v "ložnici"
Když jsme se konečně sešly, okoukly jsme program, převlékly se a hurá na hřiště.
Deset koleček hned na úvod jsme nečekaly........
Rozcvička, míčovka, posilování a strečink. To byla náplň dnešního tréninku.
Po tréninku jsme se šly zabydlet. V jedné šatně jsme spaly, ve druhé jsme měly kola a sušárnu a v naší zbytek věcí, jo a v klubovně jsme jedly. Sranda byla už jen to, že jsme měly peřiny a když ještě Šimše dovezli televizní nafukovací matraci, nemělo to chybu. Vlastně menší mělo. Hned po první noci nám tatínek Lenky dovezl ještě normální matrace a to už jsme spaly jak v posteli :o)
zkouška...........
Sice jsme měly zásobu jídla, ale vydaly jsme se obhlídnout terén do restaurace, která byla v užší nominaci pro obědy. Bylo dost teplo, ale na Smíchajdě bylo vedro a tak jsme zkusily jen polévku - čočkovou. Byla to gulášovka s čočkou, takže sem se už vracet nebudeme.
Pak jsme šly do obchodu, kde jsme evidentně nesedly paní pokladní, která v závěru chtěla po Šimše občanku - ta jí samozřejmě s sebou neměla.
Ája s Kohinou byly na kolech a po vjezdu do jednosměrky je stavěla hlídka policie a proběhlo zkoušení z dopravních značek. Veselej začátek :o)
O půl třetí jsme naskočily na kola. Kohina dodala mapu a já vybrala trasu Rančířov, Čížov, Vysoká, Hosov, Jihlava. Lenka se ujala mapy, že se v ní jako jediná umí orientovat....špatně jsme odbočily už před Sasovem :o)
Na Sasově jsme se musely taky ptát, pak jsme jely po cestě, co končila v zahrádkách, zkrátka jsme se projely, ale bylo to bezva a Lenka přežila. Cesta byla hodně lesem, takže samá zastávka na ostružinové osvěžení.
Po návratu jsme na sebe hodily plavky a šlo se do Ráje. Voda byla studená, že se v ní nedalo ani plavat :o)
Na večer jsme měly zamluvený bowling, ale po posilování a kole jsme ho raději zrušily.
večeře v klubovně...
Strašně nás zajímalo, co je "překvapení" - na programu hned po budíčku. Bylo to 30 koleček na hřišti. Andy usílala s třicítkou na rtech...
středa
.....a s třicítkou na rtech se i budila.
Nakonec to bylo jen 20, takže asi 3km. Snídaně nám moc nechutnala :o)
Vstávaly jsme v 7,30 hod, ale popravdě jsme už byly vzhůru dříve, paní uklízečky nás tak trochu budily..........
Dnes byl trénink zaměřený na Lenku - brankařku a rozhozy pro obranu.
Na oběd jsme šly vyzkoušet Spartak - velké porce, mňam.
takhle pěkně nám to šlo po o, později i před o :o)
odpolední trénik jsme měly s klukama, vedl ho Hrušák
Po tréninku se nám nechtělo jít plavat, tak jsme se vydaly do města na zmrzku
vegetariánka Rebeka...........
Rebeka si dala palačinku, ale úplně stejnou chuť na ni dostala i vosa, která se od Rebeky nehnula. Nakonec si téměř půlku Rebeka nacpala do pusy. Byla šťasná, že palačinku uhájila, méně již Ája, která měla nečekaně čokoládu z palačinky na tričku........
na tykání.............. :o)
zlato dorostenek.......
čtvrtek
autor Šimša - doslovný opis
Ráno nás přivítalo strašně příjemné sluníčko, který nás dost popohánělo při plnění ranní rozcvičky, která nás měla za úkol troche probrat - úkol naprosto splněn. Abych pravdu řekla, ve čtvrtek to už byl docela máček,proti středě, kdy jsme vážně potily krev :) Po honosné snídaňce jsme se pustily do zlepšení techniky útoku a to za asistence Kuby a Petra.
Oběd byl teda vážně úžasný - nejdřív jsem byla zvolena za vůdce já a jely jsme na kolech, takše se dalo čekat, že to některá z nás nepřežije...a byla jsem to málem já, když mě chtěla Marcela zavraždit, páč jsem troche zazmatkovala na křižovatce...troche víc mňo :) Jely jsme vyzkoušet jídlo Na hlínu, ale bylo dost těžké si vybrat. Nakonec ještě došel číšník a vyškrtal všechno, co jsme si vybraly, takže nohy na ramena a hurá na Spartak, kde to bylo mnohem lepčí..Nejvíc si pochutnala Andy, která si dala játra - přesolená, takže dojížděla zbytky od našeho stolu a Rebeka, která si objednala výpečky a naprosto profesionálně oddělovala maso od špeku. Posléze neodolala zbytkům zeleniny na talířích - prostě v sobě to vegetariánství nezapře / už není až tak, v Pejru ji už jíst maso naučili /.
naše parkoviště před Spartakem
Oběd nás velice zmohl, takše jsme si daly malého šlofíka, asi jenom 15 maximálně 20 minut
..zvířátka nesměla chybět....
A zase na kola. Měšín, Ždírec,Střítěž, Pávov, Jihlava. To byla jízda snů - foukal vítr, že jsme musely šlapat i zkopce, aby jsme nejely zpátky :o). Po cestě nejvíc trpěla Rebeka, protože jsme potkaly neuvěřitelné množství mrtvých zvířátek.Nejlepší byla hned vedle cedule Měšín velká černá slepice..
..těžko říct, na koho se ještě čeká......
Po kolech jsme vyrazily na squash. Naprostou vítězkou byla Ája, možná se prej vyprdne na házenou a dá se na squash, fakt skrytej talent :)
Nejvíc si to užívala Kohi a naopak největší muka prožívala Andy, páč Kohi hrála s její raketou a málem ji rozbila.
Kohi zřejmě chtěla tuto sbírku rozšířit :o)
No a po squashi padla, tedá já jsem jela domů, ale odjet se mi fakt nechtělo
Večer jsme měly jít do kina, ale nějak to nevyšlo....
pátek
Budíček, 3 km, snídaně a pak přišla Petra a snažila se nás alespoň trochu naučit tenisové údery. U některých vyšla její snaha naprázdno........ale zase naopak Ája a taky Andy, fakt dobrý.
Ale legrace to byla a to je hlavní
Po obědě a odpočinku, byl zase trénink s Hrušákem, tentokrát jsme mu předvědly, jak krásně hrajeme a on upozorňoval na chyby, radil co zlepšit a tak.
Měly jsme jet na kolech ke Kohině na chatu - ohýnek, buřty a tak, ale neskutečně se ochladilo, takže jsme to vzdaly a k večeři jsme si objednaly pizzzzzzzu. Přišla taky Magda a paní pejskovou, už nevím, jak se jmenuje.
kočka.....
proměna...
...z hororu :o)
Kohi žonglérka
sobota
Budíček, běh, snídaně a sluníčko :o)
Trénink - střelba, tenis, bedbington....oběd, hají....
Bylo fakt moc hezky. Andy, Ája a Kohi jely na kola a zbytek se válel na hřišti, luštily jsme SUDOKU, povídaly, hrály tenis....ale když přijeli muži z turnaje, tak jsme už jen hrály tenis :o)
poslední společný večer a zítra už domů............. :o)
neděle
dnes budíček o hodinu později, bez běhání
Po snídani jsme ještě plnily házenkářský 6-ti boj , radostně. Tak nějak jsme už toho měly plný kecky, takže výkony nic moc...
Pak úklid a balení a na oběd už domů k mamince
a na úplný závěr pár chytrostí Kohiny :
vezmou mě do kariéry
držel ve dvou rucích dva půllitry
ten chlap, jak měl dvě ruce
jo, nemohl se od Tebe odvázat
mám zanešený díry, jak to, že Ty ne?
chceš udělat text ? / test /
jo a pes se jmenuje Buška, nebo Buša pes

Ukončení jaro 2007

16. září 2007 v 22:00 Akce v sezóně 2006/2007
Ukončení sezóny jaro 2007 - 1.6.2007
Ukončení sezóny připadlo na super den - MDD :o)
Nejdřív jsme trénovaly s holčičkama a pak jsme šly hrát na halu ping pong. Od posledního soustředění nedošlo ke změnám, jde nám to fakt většině moc hezky. A hezky není to stejné, jako dobře :o)
KohiÁjaLenkaAndyŠimšaNikolaRebekaKvěta
Kohi:o)0 : 22 : 12 : 0
Ája2 : 0:o)0 : 20 : 20 : 21 : 10 : 2
Lenka2 : 0:o)1 : 21 : 22 : 0
Andy2 : 02 : 1:o)2 : 00 : 2
Šimša1 : 20 : 2:o)0 : 21 : 10 : 2
Nikola2 : 02 : 12 : 02 : 0:o)
Rebeka1 : 10 : 21 : 1:o)
Květa0 : 22 : 02 : 0:o)
Po hodině jsme toho měly celkem dost. Šly jsme se vysprchnout a už na nás čekal odvoz k Lence. Ta dala rodičům a sestře vycházku / prostě je vyštvala z domu :o) / a ukončení bylo u Lenky na zahradě / ve Velkém Beranově/. Maso a pití / nealko :o))))) jsme už měly nakoupené předem a Léňa ho připravila na grilování. Jenže hlad byl děsnej, takže jsme se vrhly na rohlíky...viz Andy
veselá Šimša, Lenka dře...
u grilu se střídala s Lenkou Magda
Kohi cvičí kde může
na zahradu by se dalo vybírat vstupné, želvy, psi, kočky, morče v super domku se zahrádkou a .......
žába, která se ne a ne proměnit, ač se Šimša moc snažila
to není UFO, ale Lenka
jak se Kohi najedla, byla děsně veselá
i to je Kohi
tak to bude něco velikého...
Kohi umělkyně :o)
V 1 hodinu jsme se konečně rozhoupaly a vyrazily k domovu. Šimša : "Já vás nechci nutit, ale jít po hlavní je fakt nebezpečný, lepší to budete mít přes Malej ,ale nechci vás nutit. Ani to není delší." Tak nás teda nalomila a šly jsme a šly a šly a Malej nikde......Šimša už se pomalu začala loučit se životem a pak najednou první domy....Tak jsme ji doprovodily domů, ještě nám vysvětlila zkratku a šla spát. Květa cestu trochu znala, nejspíš z doslechu, ale kupodivu jsme našly i zkratku přes koleje a pole a vyšly jsme na silnici. No děs běs, takovej flák. Ale bylo to bezva, zvlášť maso se povedlo :o)

Jihlava- MS Brno 15.9.2007

16. září 2007 v 20:53 | já |  Zápasy 2007/2008
Ženy
SK Autonot Jihlava - MS Brno 14 : 16 ( 6 : 13 )
Sestava a góly :
brankařka : Lenka
obrana : Rebeka, Šimša, Kohi
útok : Lucka ( 3 ), Andy ( 6 ), Ája ( 5 )
Takže předně, do útoku musela chudák Lucka a na beka Šimša
První poločas to vypadalo, že hrajeme první zápas v životě, druhý se holky probraly, ale to už bylo pozdě. Škoda, i v tak improvizované sestavě holky měly rozhodně na vítězství. Tak to jsem trochu smutná