Prosinec 2007

Jihlava - Olbramovice 21.10.2007

19. prosince 2007 v 9:58 | já |  Zápasy 2007/2008
SK Autonot Jihlava - Olbramovice 13 : 16 ( 5 : 7 )
Sestava a góly :
brankařka : Léňa
obrana : Šimša, Kohi, Rebeka, Květa
útok : Andy ( 7 ), Ája ( 5 ), Lucka ( 1 )
Strašná zima
Tento zápas byl můj poslední u družstva žen. Důvody, které mě k tomu vedou, tady nebudu publikovat.
Chci poděkovat všem rodičům a klukům, kteří s náma jezdili.
A pak Vám, holkám. Děkuji a přeji Vám hodně vyhraných a hezky zahraných zápasů
a taky úspěšné zdolání maturit a zkoušek

Ukončení podzim 2007

15. prosince 2007 v 7:22 | já |  Akce 2007
včera jsem to psala hodinu a nakonec nic, napsalo to, že přihlášení vypršelo a hruška. Takže druhý pokus dnes
19.10.2007
Čekáme na tmu a Ládina, tak normálně trénujeme. No, zrovna normálně ne, protože je naprosto šílená zima. Posilujeme se grogem, ale nakonec raději končíme, nechceme se zranit, v neděli nás čeká ještě poslední zápas.
V šatně zjišťuji, že baterku mám jen já a já / tzn.2 /a teplé oblečení též. Holkám se do lesa vyloženě nechce. Doráží Zdenda - rovnou z práce, takže světlá bunda a botky na podpadku, bezva vohoz do lesa. Nakonec si půjčuje tenisky / jen mírně děravé. Zjisťujeme, že Ládin tvrdne v Mezu a rozhodneme se, jet do Velkého, aby pro nás nemusel zajíždět na hřiště. Mám jízdenky, ale jen za 12,-, které do Beranova nestačí. Lenka nás ale ujišťuje, že revizoři tak daleko nejezdí, tak se rozhodneme riskovat a v nejhorším "dělat" hloupé.......
Zdenda si bere flašku vody, kdyby náhodou.........prostě až budeme do rána bloudit lesem, tak aby jsme měly co pít. K obyčejné vodě bereme i vodu "ohnivou", venku je fakt dost velká zima.
Ještě se stavíme do obchodu pro něco k jídlu. Na zastávce sníme sáček česnekových brambůrků, teď už místo k sezení jistě mít budeme. Snažíme se nebudit rozruch, aby nás snad řidič nevyhodil, ale máme dobrou náladu, tak je to celkem těžké.
V Beranově na nás čeká Kohiny maminka a Ládin a vyrážíme za Jeclov do lesa. Ládin jede jak blázen, je mi dost špatně a to jsem ještě nepila ohnivou vodu a taky mám strach, že snad ani nedojedeme.
Mamka Kohi zvažuje, jestli na nás má čekat, nebo jet domů, tak ji přemluvíme, ať jde s náma. Je nejlépe obutý člen výpravy, má pantofle!! Tma jako ..........no prostě večer v lese, tak nikdo nechce jít sám, takže se rozdělujeme na dvě skupinky. Nejdřív jde Ládin a pak Kohi s mamkou, Ája, Andy a Léňa. Po chvíli, kterou si krátíme dodržováním pitného režimu, vyrážíme i my - Lucka, Šimša, Rebeka, Zdenda a já. Jdeme vlastně naslepo, jen Rebeka trochu tuší, kde je vlez do lesa. Hurá jsme v lese a bezva sešup. Hledáme lávku a potok. I to se zadařilo. Jen lávka je mokrej kulán, po kterým rozhodně odmítáme přejít a potok je sice pidi potůček, ale má celkem slušný koryto a netušíme, jestli je to bahno nebo co. Rozhodneme se přemýšlet, jak na to, jen Zdenda je "mužem" činu , hup na kládu a skok a pak už jen šplouchanec a rána.Rychle svítím směrem, kde jen tušíme, že se Zdenda válí v bahně a už se válíme smíchem / promiň Zdendo /. Zdenda leží a my se chechtáme, mám co dělat, abych se nepoč.......Vypadá to, že svůj kousek bude muset Zdenda zopakovat, protože teď už se nám na druhou stranu nechce vůbec. Nakonec ale slézáme do koryta a překračujeme těch 20 cm vody. Na druhém břehu kontrolujeme škody. Celkem nic. Do vody šplouch asi kámen, Zdenda je suchá a téměř i čistá. Posilníme se, vysmějeme a jdeme dál. Teď už se nikdo nebojí, pořád se smějeme jak blázni. Když se nám zdá, že už jdeme celkem dlouho, hledáme cestu zpázky. Zrovna, když zvažujeme, že už jsme asi daleko, vyskakuje na nás první skupinka. My se ovšem nelekáme, protože se celou cestu skvěle bavíme skokem Zdendy. Teď už jen výšlap stráně, Kohiny mamka je fakt supr.
Z Beranova nám to jede až za hodinu, takže jedeme až do Jihlavy. Protože u Kohi jede 6 lidiček, nechce s nima jet do města a vyskakují u Tesca. Vidíme holky na zastávce a necháváme se vysadit na další, že je překvapíme. V troleji sranda největší. Zdenda si sedá mimo nás a pod taškou má louži. Vysvětlení nás dostane. Holky dobíhaly trolej, Zdendě se "našprudlovala" ta bublinková voda a vybuchla jí do tašky. Fakt hvězda večera :o))))))))))))))))))))))))))
Už se těšíme na hřiště, máme dost hlad.
Nejdřív ovšem překvápko. Dostávám od holek dort / nikdo nechtěl, tak jsem ho snědla téměř celý sama, byl mňam / a dárky. Ještě jednou díky
Pak už máme děsnej hlad. Kohi donesla bezvadne domácí gril. Zdenda vyrábí tácky, na kterých grilujeme párky, slaninu a maso. Mňam. Vzala jsem pro vegetariánky cuketu a nechtějí, nechápu :o)
/ Léňa říká, že grilovaná je děsně hnusná a holky jí to věří.............................................já taky /
Po jídle se rveme o kytaru. První píseň pro Kohinu - Trezor. Je fakt skvělá zpěvačka a pohybově moooooooooc nadaná.
Tak zase na jaře.....................