Září 2010

Turnaj starších žákyň - 11.9.2010 Jihlava

19. září 2010 v 14:50 | já |  Zápasy 2010/11

Sestava a góly

brankařky: Kiki, Káťa
obránkyně: Kamča, Terka, Peťa, Lucka
útočnice: Týnka, Míša, Ája, Kája, Barča

Výsledky

Oddíl Drakenu Brno hrál mimo soutěž.

TJ Sokol Olbramovice - SK Autonot Jihlava 9 : 0 ( 4 : 0 )
TJ Miroslav - Draken Brno 4 : 14 ( 3 : 3 )
TJ Sokol Vracov - TJ Sokol Olbramovice 9 : 11 ( 4 : 6 )
SK Autonot Jihlava - TJ Miroslav 11 : 0 ( 4 : 0 )
Draken Brno - TJ Sokol Vracov 7 : 14 ( 2 : 9 )
TJ Miroslav - TJ Sokol Olbramovice 1 : 12 ( 1 : 5 )
SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Vracov 2 : 9 ( 1 : 6 )
TJ Olbramovice - Draken Brno 16 : 6 ( 7 : 2 )
TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav 14 : 0 ( 7 : 0 )
Draken Brno - SK Autonot Jihlava 13 : 5 ( 6 : 2 )

Turnaj dorostek - 18.9.2010 Olbramovice

19. září 2010 v 14:44 | já |  Turnaje MŽ 2009/10
SK AUTONOT Jihlava - Draken Brno  2 : 21  ( 1 : 12 )
SK AUTONOT Jihlava - Olbramovice  4 : 37  ( 2 : 16 )

Sestava :
brankařky : Kikina, Káťa
obrana : Kamča, Lucka V., Lucka B., Peťa
útok : Kája ( Kamyl ), Hanka, Bára, Peťa, Lucka V.

Zápas starších žákyň - 19.9.2010 Jihlava

19. září 2010 v 14:37 | já |  Zápasy 2010/11

SK AUTONOT Jihlava - TJ Miroslav 8 : 2  ( 5 : 1 )

Sestava a góly :

brankařky : Kikina, Káťa - obě holky pozorně
obrana : Terka, Kamča, Peťa, Lucka B.- hodně pěkných zákroků, vyražených míčů
útoků : Bára ( 1 ), Verča A., Míša , Týnka ( 6 ), Kája ( 1 ) - málo běhání

jinak teda celkem šok z naprosto nesportovního chování soupeřek

Zápas starších žákyň - 5.9.2010 Vracov

7. září 2010 v 13:37 | já |  Zápasy 2010/11

Starší žákyně - 5.9.2010 Vracov

SK AUTONOT Jihlava - Sokol Vracov  3 : 14  ( 1 : 7 )

Sestava a góly :

brankařky : Kiki, Káťa

obrana : Terka, Peťa, Lucka

útok : Kája ( 1 ), Míša ( 1 ), Bára, Verča, Ája ( 1 )

SOUSTŘEDĚNÍ našima očima - srpen 2010

1. září 2010 v 7:34 Akce žákyně

Soustředění 2010

 sesmolila : Kiki Nemcová

 V neděli 22.8. jsme se v 17:00 sešli na hřišti, kde jsme trenérce Petě předaly tašky a ta nám je odvezla na Hanesák, kde se soustředění konalo.
 Další den ráno (23.8.) jsme měli sraz na autobusovém nádraží,odkaď jsme po příchodu všech účastníků soustředění vyrazili autobusem do Štok, po cca 20 minutách jsme konečně uviděly cedulku s nápisem Štoky a myslely jsme si že jsme už na místě! OMYL! Před námi byla ještě štreka cca 3 km a tak jsme s batůžky na zádech vyrazily lesem směrem k Hanesáku. Po půlhodinové cestě jsme konečně uviděly budovu s nápisem Hanesův Mlýn. Když jsme vešly dovnitř musely jsme zdolat 40 schodů, abychom se dostaly k našim pokojíkům. Jelikož nás bylo jen 9 + Peťa, vešly jsme se do tří pokojů (7, 8, 9). Když jsme si vybalily, sešly jsme se pod altánkem, kde jsme se seznámily s programem soustředění a do bločku napsaly své cíle, kterých chceme za těch šest dní dosáhnout. Pak přišlo na řadu měření naší výšky, předklonu a skoku do dálky, abychom to mohly všechno na konci porovnat. Po všech informacích jsme šly na oběd, kde nás obsluhovali Marek s Naďou, po obědě klasicky polední klid. Odpoledne jsme si daly procházku rychlochůzí, trénovaly přihrávky a gymnastickou rozcvičku ve dvojicích (byly jsme srandovně zamotaní :) K večeru jsme ještě ve společenské místnosti posilovaly a koukaly se na staré házenkářské dokumenty (každý večer). Večer jsme si opekly buřty, zahrály na kytaru a šly do hajan.
 V úterý (druhý den) byl budíček v 7:30, pak přišla na řadu rozcvička se snídaní. Po chlebu s máslem jsme si chvíli oddychly a vyrazily střídavě rychlochůzí a během do lesa. Za 27 minut jsme zvládly 2 km, protože jsme měly velkou tepovou frekvenci, daly jsme si 1500 přihrávek. Po obědě jsme vyrazily busem do Jihlavy na trenál na hřiště. Večer jsme si zahrály Carcassonne, zazpívaly a nečekaně šly v půl 11 spát.
 Středa dopoledne probíhala stejně jako v úterý, až na to že jsme běhochůzí ty 2 km ušly + uběhly o 3 min rychleji. Po poledním klidu jsme měly odpočinkové hry. Navštívily nás Peti příbuzní a tak jsme hráli vybiku, hu-tu-tu-tu, atd. U všech her jsme se pořádně nasmály :) Po večeři jsme hrály všechny společenské hry, jako např. "Pepíčku pípni", "Městečko Palermo" nebo "Krvavé oko".
 Ve čtvrtek ráno byl budíček o něco prodloužený a tak jsme radostně spaly o 15 min dýl, ani rozcvička nebyla, takže super :) Místo chůze-běhu po snídani jsme ty 2km šly rychlochůzí (odpočívat se musí) a odpoledne zase do Jihlavy na trenál. Po večeři byla diskotéka - no ono to moc jako diskotéka nebylo, protože nás Mára zradil a odjel do Jihlavy, navíc jsme tam nebyly všechny, tak to bylo takové divné.
 V pátek jsme si běho-chůzi prodloužily o 1 km, takže 3 km, a to jsme stihly za 27 min. Super, byly jsme stejně rychlé jako první den a to bylo o 1 km dál. Potom přišel na řadu nácvik na šesti boj,takže se běhal člunkovej běh, dělaly se sklapovačky, házelo se o boudu (která naštěstí nespadla :D ), skákalo se přes švihadlo a následně z místa do dálky. Polední klid se jaksi protáhl až do svačiny, protože dost pršelo. Odpoledně nás přijely navštívit Burry s Kájou (Kamyl). Po sváče jsme už ve 12 lidech šly posilovat zadek a bicepsy, pak přišlo velké chystání na večer, protože nám měly přijet rodiče a mělo být velký mejdlo:) Okolo šesté hodiny se začali sjíždět. Opékali jsme si buřty, chleby, rohlíky... prostě to, na co měl kdo chuť. Rodiče si povídali a my jsme začali hrát hru zabíjenou (ještě teď není dohrána :) ) a hráli si s Montym (takový malý štěňátko 60kg), okolo půl desáté jsme se odebrali do společenské místnosti, kde se hrálo na kytaru zpívalo a hrály se různé hry, hlavně "Pepíčku pípni". Po té 11 hodině rodiče začali odjíždět domů, protože Ája měla druhý den někam jet, musela odjet ještě ten večer. Asi okolo 2 se většina z nás uchýlila do říše spánků :)
 V sobotu byl budíček až v 9 hodin, protože se v pátek dlouho pařilo :) Po snídani jsme měly půl hodiny na sbalení a vyklizení pokojů, věci jsme si odnesly do společenské místnosti, kde jsme trávily čas až do odjezdu, protože venku opět pršelo. Po obědě jsme si všechny přečetly své cíle, kterých jsme chtěly dosáhnout za ten týden a většina si ty cíle splnila. Pak už jsme jen čekaly na to, až přijedou Báry, Káti, Kiki a Petry rodiče a frčelo se domů… :(
Kiki N. hodnocení: Bezvadný soustředění, moc jsem si ho užila a doufám, že příští rok bude zas :)